I Otwarty Turniej w Gimnastyce Artystycznej Grup Rekreacyjnych „Christmas Talents” już w sobotę

W najbliższą sobotę w hali Kalisz Arena odbędzie się I Otwarty Turniej w Gimnastyce Artystycznej Grup Rekreacyjnych „Christmas Talents”. To pierwsza tego typu impreza w najstarszym mieście Polski, nad którą honorowy patronat objął prezydent Miasta Kalisza Krystian Kinastowski.

–  Zapraszamy na turniej, w ramach którego zaprezentują się zawodniczki z Polski i Ukrainy. Impreza będzie miała bożonarodzeniową oprawę – mówi Krystyna Zimna, koordynator i trener sekcji KKS Włókniarz 1925 Kalisz. – Chcemy, aby wydarzenie miało charakter cykliczny.

Nasz Klub reprezentować będzie łącznie 16 zawodniczek. Oprócz nich swoje umiejętności zaprezentują również gimnastyczki z innych rejonów naszego Kraju oraz delegacja z Ukrainy. Łącznie w reprezentacyjnej hali Kalisza zobaczymy 130 zawodniczek w od 5 do 17 lat.

Głównymi sponsorami tego wydarzenia są producent karmy Pretender i Suri Cat (główny sponsor), producent napojów HELLENA, producent chipsów Paula, firma AWW Wawrzyniak, Termy Uniejów. Wstęp na „Christmas Talents” jest bezpłatny.

Program wydarzenia:
godz. 10.00 – rozpoczęcie
godz. 13.30-15.15 – dekoracje roczniki 2010 – 2014
przerwa i pokazy
godz. 17.20 – dekoracje roczniki 2004 – 2009
godz. 18.00 – zakończenie

fot. Ania Błaszczyk | UM Kalisz