Ilona Juskowiak rzeczniczką prasową Dumy Kalisza!

Wzmocnienie w redakcji klubowej staje się faktem! Nową osobą odpowiedzialną za obszar marketingu i informacji została Ilona Juskowiak, która od 17 lipca pełni funkcję rzeczniczki prasowej. Cenne doświadczenie Ilona zdobywała podczas pracy w mediach, m.in. w Radiu Eska.

Ilona Juskowiak jest absolwentką kierunku dziennikarstwa ze specjalizacją sportową na Uniwersytecie Wrocławskim. Wcześniej nowa rzeczniczka Dumy Kalisza pracowała w newsroomie Radia Eska, odpowiadając m.in. za relacje z wydarzeń sportowych.

– Cieszę się, że mogłam przyjąć stanowisko rzecznika prasowego takiej drużyny. Razem z Zarządem oraz nowym trenerem będziemy chcieli wprowadzić klub na wyższy poziom w aspekcie komunikacji. Plany są duże, ale wiadomo – potrzeba na nie czasu. Na pewno jednak chcemy pokazać klub „od kuchni”, wszystko w ciekawszej formie, przyjaznej dla oka, rzetelnej. Zależy nam na sprawnej komunikacji z mediami, ale też wprowadzeniu mediów społecznościowych w XXI wiek, wzorując się w tym na najlepszych klubach piłkarskich – powiedziała Ilona Juskowiak.

Ilona, witamy w ekipie “Trójkolorowych”! Powodzenia!