KKS Kalisz vs Olimpia Grudziądz – do boju!

W ramach 16. kolejki II Ligi KKS Kalisz zmierzy się na własnym boisku z Olimpią Grudziądz. Mecz już jutro na Stadionie Miejskim w Kaliszu. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godz. 13:30. Transmisję z tego spotkania zobaczycie na Pilot WP

Duma Kalisza po ostatnim meczu z Kotwicą Kołobrzeg, zajmuje pozycję wicelidera tabeli II Ligi. Podopieczni Pawła Ozgi mają na swoim koncie 27. punktów, czyli tyle samo co obecny lider z Kołobrzegu. Olimpia Grudziądz po 15. kolejkach znajduje się w strefie spadkowej, na 15. miejscu z dorobkiem 15 punktów. Ekipa z Grudziądza odnotowała ostatnio przełamanie, wygrywając ze Stomilem Olsztyn 3:0.

KKS i Olimpia Grudziądz rywalizowały ze sobą bezpośrednio tylko dwa razy w sezonie 2020/21. Oba spotkania zakończyły się na korzyść Dumy Kalisza.

KKS Kalisz vs. Olimpia Grudziądz 2:1
Olimpia Grudziądz vs. KKS Kalisz 0:1

Liczymy, że i w trzecim podejściu będzie tak samo. “Trójkolorowi” są podrażnieni ostatnią przegraną, a co za tym idzie – jeszcze bardziej zmotywowani do zdobycia 3 punktów!

Sędzią głównym jutrzejszego spotkania będzie Kornel Paszkiewicz z Kątów Wrocławskich. Jego asystentami będą Michał Hnatkiewicz i Łukasz Siercha. Sędzią technicznym został Kacper Kendzia.

#RazemPoZwycięstwo