Liderzy tabeli w zmierzą się w meczu przyjaźni

To będzie hit 15. kolejki II Ligi. KKS Kalisz zmierzy się na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz odbędzie się na stadionie Kotwicy. Start jutro o godz. 14:45. Transmisję z tego spotkania możecie obejrzeć online na TVP Sport oraz Pilot WP.

Liderzy tabeli zmierzą się w meczu przyjaźni, bo kibice obu drużyn żyją w komitywie. Jednak o przyjaznej atmosferze na boisku raczej nie ma mowy. “Trójkolorowi” zajmują 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów po 14. spotkaniach i zdecydowanie chcieliby “odjechać” pozostałym rywalom. Gospodarze z Kołobrzegu tych punktów mają na swoim koncie 24. a do łatwych, do ogarnia drużyn nie należą. Czeka nas, więc dobre, piłkarskie widowisko!

W minionej kampanii Kakaesiacy zdobyli łącznie 4 punkty podczas ligowych starć z Kotwicą Kołobrzeg. W pierwszej rundzie eWinner II Ligi, wówczas podopieczni Bartosza Tarachulskiego zremisowali na wyjeździe 0:0. Domowe spotkanie wyglądało już zupełnie inaczej. KKS pewnie wygrał 4:1, a bramki dla Kalisza zdobyli Nestor Gordillo, Mateusz Wysokiński oraz dwa trafienia dołożył, nieobecny już Kasjan Lipkowski. Obie drużyny zaciekle walczyły o awans do I Ligi, ale zarówno Dumie Kalisza, jak i kołobrzeżanom tak sztuka się nie udała.

Sędzią głównym tego spotkania, został wybrany arbiter z Wejherowa – Damian Kos. Towarzyszyć mu będą Bartosz Heinig oraz Rafał Brieger. Sędzią technicznym będzie Łukasz Karski.

Trzymamy kciuki za zwycięstwo!