Metalplast Kalisz sponsorem “Trójkolorowych”!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Dumy Kalisza, jako przyjaciel Klubu, dołączyła firma Metalplast Kalisz, specjalizująca się w produkcji okien i drzwi. Roczną umowę sponsoringu, z ramienia nowego partnera, parafował Prezes Zarządu Metalplast Kalisz Jacek Pietrzak.

Dom rodzinny i miejsce naszej pracy to przestrzenie, w których spędzamy prawie całe nasze życie. Chcemy w takich wnętrzach czuć się komfortowo, bezpiecznie. Miejsca, w których przebywamy pełnią liczne funkcje. Pomieszczenia powinny być zatem estetyczne a eksploatacja ich jak najtańsza. Jednym z najważniejszych elementów budynku są okna i drzwi. Właściwy wybór rozwiązań ma wpływ na wiele lat użytkowania budynku. Wybierając najlepsze produkty, zapewniamy komfort nie tylko sobie a także następnym pokoleniom. Współczesne okna i drzwi spełniają wiele funkcji w zakresie bezpieczeństwa, energooszczędności czy izolacji akustycznej.

Metalplast Kalisz już ponad 30 lat buduje markę producenta stolarki okiennej na rynku polskim i europejskim. Jest od roku 2000 prywatną firmą z polskim kapitałem. Zawsze w czołówce i jako jedna z pierwszych wprowadza najnowsze rozwiązania technologiczne pojawiające się na rynku. Do dużego rozwoju firmy, w ostatnich latach, przyczynił się znaczący wzrost sprzedaży na terenie Europy oraz Afryki. Metalplast Kalisz dostarcza produkcję m.in. do Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Czech, Bułgarii, Austrii, Holandii, Hiszpanii, Angoli, Finlandii i Szwajcarii.