Niedziela z IV ligą. Druga drużyna KKS-u podejmie Polonię Kępno

W 9. kolejce wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, druga drużyna KKS-u podejmie aktualnie 15. drużynę w tabeli rozgrywek, Polonię Kępno. Początek meczu już jutro o 11:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu. Wszystkich kibiców zapraszamy na trybuny!

Polonia Kępno, w 8 rozegranych spotkaniach, wywalczyła dotychczas 8 punktów. Rywale, w obecnej kampanii, zanotowali 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. W poprzedniej kolejce, zespół z Kępna uległ na własnym obiekcie LKS-owi Gołuchów 1:3. W dotychczasowych spotkaniach, Polonia zdobyła 13 bramek, tracąc ich przy tym 15.

Druga drużyna KKS-u, w sezonie 2020/2021, nie miała okazji rozegrać spotkania z Polonią. Mecz fazy zasadniczej zakończył się walkowerem dla “Trójkolorowych”.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie podopiecznych Grzegorza Kalka. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio na stadionie, godzinę przed meczem. Koszt wejściówki wynosi 8 złotych (jednakowa cena dla wszystkich kibiców), a środki ze sprzedaży będą przeznaczone na organizację pojedynków drugiego zespołu. Dołącz do nas i dopinguj “Trójkolorowych”!