Odczarować Lubin. Wyjazdowe starcie z rezerwami Zagłębia

Kakaesiacy przed okazją na rewanż za mecz ostatniej kolejki poprzedniego sezonu! Rywalem podopiecznych trenera Pawła Ozgi będą rezerwy Zagłębia Lubin. Początek wyjazdowej rywalizacji z drugą drużyną ekstraklasowicza już w niedzielę 30 lipca o godzinie 17:00. Transmisja pojedynku tradycyjnie na platformie Pilot WP. Wykup dostęp i wspomóż nasz klub! Szczegóły dostępne tutaj.

Kibicom “Trójkolorowych” nie trzeba przypominać wydarzeń z zakończenia rundy zasadniczej poprzedniej kampanii, gdy po zaciętej walce druga drużyna Zagłębia zwyciężyła w meczu ostatniej kolejki, eliminując KKS z udziału w barażach o Fortuna 1. ligę. Z odmienionym składem oraz w zupełnie innych okolicznościach podopiecznym Pawła Ozgi przyjdzie się teraz wybrać do Lubina.

Rywal nowy sezon 2. ligi rozpoczął od wyjazdowego zwycięstwa 2:1 ze Stomilem Olsztyn. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył dla “Miedziowych” 20-letni pomocnik Paweł Kruszelnicki. Zagłębie II przed startem 2. kolejki zajmował 3. miejsce w tabeli. Zespół z Lubina wyprzedza w zestawieniu Olimpia Grudziądz oraz liderujący Hutnik Kraków.

Niedzielne starcie z rezerwami ekstraklasowego Zagłębia zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej że w tym tygodniu KKS pozyskał do swojego składu nowego zawodnika. Kadrę Dumy Kalisza zasilił wielokrotny, młodzieżowy reprezentant Polski, mający na koncie 37 występów w Fortuna 1. lidze, 23-letni napastnik Hubert Sobol.

Początek wyjazdowej rywalizacji 2. kolejki z drugą drużyną Zagłębia Lubin już w niedzielę 30 lipca o godzinie 17:00. Transmisja pojedynku tradycyjnie na platformie Pilot WP. Wykup dostęp i wspomóż nasz klub! Szczegóły dostępne tutaj.

| fot. Michał Sobczak, Fakty Kaliskie