Ostatni mecz na własnym obiekcie w tym sezonie! KKS podejmuje Chojniczankę Chojnice

Pewna awansu ekipa Chojniczanki Chojnice to ostatni rywal KKS-u w sezonie 2021/2022 eWinner 2. ligi. Dla fanów “Trójkolorowych” jest to ostatnie spotkanie na własnym obiekcie, więc wspólnie podziękujmy zawodnikom za walkę w tej kampanii. Mecz 34. kolejki już w najbliższą niedzielę 22 maja o godzinie 12:30, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Wystartowała sprzedaż biletów na tę rywalizację. Po wejściówki zapraszamy na stronę https://bilety.kkskalisz.com.pl/, a także do Sklepu KKS Kalisz. Stacjonarna sprzedaż prowadzona będzie także w dniu meczu.

Bez Ciebie to się nie uda! Dołącz do “Trójkolorowych”, zostań dwunastym zawodnikiem i kibicuj Dumie Kalisza!

Wejściówki dostępne na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/. Stacjonarna sprzedaż prowadzona będzie w Sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu), w najbliższy czwartek oraz piątek (od 13 do 17). W dzień meczowy kasy stadionowe otwieramy od godziny 9:30.

Cennik biletów:
– normalny 20 zł,
– ulgowy 10 zł,
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom.

Każdy nabywca biletu VIP, będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

Przypominamy, że podczas każdego drugoligowego pojedynku “niebiesko-biało-zielonych”, do dyspozycji kibiców jest Sklep KKS Kalisz, w którym można kupić akcesoria piłkarskie, klubowe gadżety a także oficjalne, meczowe stroje. Głodni kibice będą mogli zjeść potrawy z grilla oraz napić się zimnych i ciepłych napojów. Zapraszamy do strefy gastronomicznej, znajdującej się również pod trybuną wschodnią.

W trakcie spotkania z Chojniczanką Chojnice będzie można dorzucić się do zbiórki funduszy na rzecz chorej Jagódki, która cierpi na SMA1 – rdzeniowy zanik mięśni. Apelujemy o wsparcie tej akcji! W strefie rodzinnej czekać będą gry i zabawy dla najmłodszych.

Do zobaczenia na trybunach!

| fot. Michał Sobczak, faktykaliskie.pl