Ostatni mecz rundy zasadniczej na stadionie przy Łódzkiej! Kup bilet na potyczkę z Kotwicą Kołobrzeg

Mecz przyjaźni na trybunach, ale na murawie starcie o bardzo ważne dla układu tabeli punkty! Już w najbliższą niedzielę 28 maja “Trójkolorowi” zagrają na własnym obiekcie z aktualnym wiceliderem walczącym o bezpośredni awans do Fortuna 1. ligi, Kotwicą Kołobrzeg. Początek rywalizacji na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej o godzinie 17:00. Bądź z nami #NaStadionie i dopinguj Dumę Kalisza podczas ostatniego, domowego meczu rundy zasadniczej.

Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl. Przypominamy, że wejściówek nie trzeba drukować – wystarczy wyświetlić kod QR na urządzeniu mobilnym.

Stacjonarnie bilety będzie można kupić w naszym sklepie (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) od środy 24 maja do piątku 26 maja w godzinach 13-17. W dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie w kasach stadionowych (od 14).

Nie zwlekaj z decyzją o zakupie biletu do ostatniej chwili! W dniu meczu wejściówka jest droższa o 5 zł!

Cennik biletów na spotkania eWinner 2. ligi:
– normalny 20 zł (w dniu meczu 25 zł),
– ulgowy 10 zł (w dniu meczu 15 zł),
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 65 roku życia, a także kobietom.

Każdy nabywca biletu VIP będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

Widzimy się #NaStadionie!

| fot. Julia Rogier