Ostatni mecz w tym roku! Rewanż na Zagłębiu

Ostatnie mecze KKS-u Kalisz w tym roku już jutro! Druga drużyna Dumy Kalisza rozegra zaległy mecz z drużyną Orła Mroczeń, a podopieczni Pawła Ozgi zmierzą się na własnym boisku z Zagłębiem II Lubin. Transmisję z tego spotkania możecie zobaczyć na Pilot WP oraz TVP Sport.

To będzie dzień pod znakiem piłki nożnej. Już o godz. 13:00 podopieczni Adriana Wawrzyniaka rozegrają zaległe spotkanie Red Box V ligi przeciwko ekipie Orła Mroczeń. Wcześniej mecz został odwołany z powodu złych warunków. Teraz to szansa dla drugiej drużyny KKS-u Kalisz na dopisanie sobie 3 punktów i zakończenie roku 2023 zwycięstwem. Trzymamy kciuki!

A o godz. 16:00 czekają nas kolejne piłkarskie emocje. “Trójkolorowi” będą podejmować u siebie rezerwy Zagłębia Lubin. Kaliszanie zajmują 3. miejsce w tabeli II Ligi z dorobkiem 31 punktów. Drużyna z Lubina zgromadziła do tej pory 25 punktów, co daje jej 7. lokatę. W poprzedniej kolejce, KKS rozgromił na wyjeździe ówczesnego wicelidera – Radunię Stężyca 4:1 i tak samo pewnie, chce zdobyć 3 punkty w jutrzejszym spotkaniu.

W pierwszej rundzie kampanii 2023/34 oba zespoły podzieliły się punktami, bo w Lubinie był bezbramkowy remis. Liczymy na to, że tym razem komplet punktów zostanie w Kaliszu!

Sędzią głównym tego spotkania będzie Mateusz Piszczelok z Katowic. Towarzyszyć mu będą Wojciech Szczurek i Paweł Jałowiec. Sędzią technicznym został Szymon Lizak.

#RazemPoZwycięstwo