Radio ESKA patronem medialnym “Trójkolorowych”!

ESKA Ostrów Kalisz, serwująca najlepsze hity na czasie, patronem medialnym KKS-u Kalisz! Na antenie rozgłośni usłyszycie wiele zapowiedzi, relacji i bieżących wiadomości o działalności klubu. Ponadto będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których czekają na Was m.in. wejściówki na spotkania “Trójkolorowych”. Słuchajcie Radia ESKA w naszym regionie na 101,1 FM oraz 89,3 FM, a także przez Internet na https://www.eska.pl/.

Najświeższe informacje dostępne również na stronie https://www.eska.pl/kalisz/, a także na profilu facebookowym https://www.facebook.com/eskakaliszostrownews.

Na zdjęciu Robert Trzęsała, Prezes Zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego oraz Ilona Juskowiak, dziennikarka sportowa Radia Eska.

– Bardzo cieszę się z faktu nawiązania tej współpracy. Radio ESKA, wspierając medialnie nasz klub, z pewnością pomoże dotrzeć do jeszcze większej liczby kibiców. Liczę na wiele ciekawych projektów, które przyniosą sporo korzyści dla obu stron – skomentował podpisanie umowy Robert Trzęsała, Prezes Zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego. – Jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi redakcjami. Mam nadzieję, że wkrótce nasz klub obejmą patronatem inne media – dodaje Trzęsała.

ESKA, w ubiegłym roku, była najchętniej słuchaną rozgłośnią wśród sieci i grup radiowych, według badania Radio Track stworzonego przez Kantar Polska:
https://radiotrack.pl/sieci-i-grupy-radiowe/