Rafał Rokosz arbitrem pojedynku z Hutnikiem Kraków

Doświadczony sędzia z okręgu katowickiego, Rafał Rokosz poprowadzi jutrzejszy pojedynek 31. kolejki eWinner 2. ligi, w którym KKS Kalisz, na wyjeździe, zmierzy się z Hutnikiem Kraków. Dla arbitra będzie to ósme starcie w tym sezonie, w roli głównego rozjemcy. Początek meczu o godzinie 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Ptaszyckiego 4 w Krakowie. Transmisja dostępna za darmo na platformie www.sportize.pl oraz w aplikacji mobilnej eWinner.

Rafał Rokosz, od sezonu 2008/2009, prowadzi pojedynki na szczeblu centralnym. Sędzia, w swojej karierze, był wyznaczany do spotkań na zapleczu Ekstraklasy, a także rywalizacji Pucharu Polski, natomiast od kampanii 2015/2016, Rokosz regularnie pojawia się na drugoligowych boiskach. W trakcie 7 poprowadzonych meczów tej kampanii eWinner 2. ligi, arbiter pokazał 42 żółte kartki oraz podyktował 8 karnych. Rafał Rokosz, w obecnym sezonie, nie ukarał jeszcze żadnego z zawodników czerwoną kartką.

Podczas jutrzejszego pojedynku z Hutnikiem Kraków, sędziemu na liniach asystować będą Zbigniew Szymanek oraz Dariusz Ignatowski, natomiast arbitrem technicznym będzie Paweł Dziopak.

Pierwszy gwizdek w meczu Hutnik Kraków – KKS Kalisz już jutro o godzinie 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Ptaszyckiego 4 w Krakowie. Transmisja dostępna za darmo na platformie www.sportize.pl oraz w aplikacji mobilnej eWinner.