Sekcja Sztuk Walki na Battle of Warriors w Wieliczce

Za nami kolejne wydarzenie z cyklu Ligi K1 “Battle of Warriors”. 27 maja w Wieliczce, podczas imprezy pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, rywalizowało wielu znakomitych zawodników z całej Polski. Nie mogło zabraknąć również reprezentantów naszej sekcji sztuk walki.

Mimo niekorzystnego bilansu jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych podopiecznych. Czasem porażka jest cenniejsza od wygranej. Każdy z zawodników pokazał taki charakter do walki, którego nie da się wytrenować. Całą resztę z czasem zbudujemy.

Wyniki:
– Kamil Janczak wygrywa w swoim debiucie. Pokonał stres i pokazał ducha walki. Brawo!
– Adrian Talar przegrywa, bo zabrakło tlenu. Mimo iż w drugiej rundzie miał rywala na deskach, daje sobie wyrwać pewne zwycięstwo.
– Jakub Matczak, czyli kolejny debiutant w naszych szeregach, zaskoczył wszystkich. Pokazał niesamowity charakter w walce. Bardzo dobry start mimo porażki.
– Michał Walczyński powraca i wygrywa. Zrobił to, co do niego należało. Czekamy na więcej!
– Piotr Żądło, czyli ostatni z naszych debiutantów, pokazuje, że nie boi się nikogo. Przegrywa, chociaż był naprawdę bliski wygranej. Nie wystraszył się lepiej zbudowanego rywala, a co więcej miał swoje momenty w których to on mógł wygrać.

Gratulacje dla całego teamu i obecnych na miejscu trenerów: Dawida Kasperskiego i Adriana Kupaja.

Dziękujemy za wsparcie firmie:
Żwirownia Jezierzyce
Janczak Roman
Jezierzyce Wielkie
Jordanów Śląski 55-065
janczak@kopalnia-kruszyw.pl
WOWIX TRANS