Spółka Colian Logistic wsparła Turniej Gwiazdkowy

Spółka Colian Logistic była jednym ze sponsorów XV Turnieju Gwiazdkowego o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. Młodzi Kakaesiacy otrzymali słodycze ufundowane przez firmę, która podczas piłkarskiego sezonu jest oficjalnym partnerem naszego Sektora Rodzinnego.

Spółka Colian Logistic należy do silnej grupy kapitałowej Colian Holding SA., wiodącego gracza na krajowymi międzynarodowym rynku spożywczym. Grupa skupia renomowane marki słodyczy, przypraw i napojów, cenione przez pokolenia konsumentów. Portfolio spółki jest imponujące. Obejmuje popularne i lubiane marki, takie jak Goplana, Solidarność, Śliwka Nałęczowska, Grześki, Jutrzenka, Familijne, Akuku!, Hellena i Appetita. Do tego grona dołączyły luksusowe brandy z brytyjskim i irlandzkim rodowodem – Elisabeth Shaw i Lily O’Briens.

Jednym z priorytetów spółki Colian jest ciągły rozwój w różnych obszarach, nie tylko produkcji słodyczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, finalnie spółka powołała firmę specjalizującą się w usługach logistycznych.
1 lipca 2009 roku uruchomiono Colian Logistic sp. z o.o. Firma Colian Logistic posiada oddziały w Kostrzynie Wielkopolskim, Kaliszu, Bielanach Wrocławskich, Lublinie, Bydgoszczy, Strykowie, Katowicach, Pruszkowie, Wykrotach, Robakowie i Glince Duchownej.

COLIAN LOGISTIC OFERUJE KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ LOGISTYCZNĄ

Działalność firmy opiera się na 3 filarach:​
– usługach magazynowania
– usługach spedycji i transportu
– usługach customer service

Colian Logistic posiada wymagane certyfikaty i licencje potwierdzające kompetencje w tych zakresach oraz niezbędne ubezpieczenia.