Starcie z liderem! KKS podejmuje Górnika Polkowice! Startuje sprzedaż biletów

Czas na kolejny, domowy pojedynek w tym sezonie! W 4. kolejce eWinner 2. ligi podopieczni Bartosza Tarachulskiego zmierzą się na własnym obiekcie z aktualnym liderem rozgrywek, Górnikiem Polkowice. Początek spotkania już w sobotę 6 sierpnia o godzinie 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Startuje sprzedaż biletów na ten mecz!

Zostań dwunastym zawodnikiem i dołącz do nas!

Po bilety zapraszamy do Sklepu KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) od środy do piątku, w godzinach 13-17. W dzień meczowy kasy otwarte zostaną o godzinie 15. Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.

Cennik biletów:
– normalny 20 zł,
– ulgowy 10 zł,
– VIP 100 zł.

UWAGA! W kibicowskie środy i czwartki bilety za połowę ceny! Za wejściówkę normalną zapłacisz zaledwie 10 zł, natomiast za ulgową tylko 5 zł! Po promocyjne bilety zapraszamy do Sklepu KKS Kalisz.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom.

Każdy nabywca biletu VIP będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

Przypominamy, że podczas każdego drugoligowego pojedynku “niebiesko-biało-zielonych”, do dyspozycji kibiców jest Sklep KKS Kalisz, w którym można kupić akcesoria piłkarskie, klubowe gadżety a także oficjalne, meczowe stroje. Głodni kibice będą mogli zjeść potrawy z grilla oraz napić się zimnych i ciepłych napojów. Zapraszamy do strefy gastronomicznej, znajdującej się również pod trybuną wschodnią.

Trwa także sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023! Jego zakup to korzyść finansowa dla kibica (wejście na wszystkie domowe spotkania danej rundy w bardzo atrakcyjnej cenie). Ponadto każdy posiadacz karnetu będzie mógł za darmo wejść na domowe, pucharowe pojedynki Dumy Kalisza w tym sezonie (w tym starcie z Widzewem Łódź)! Po karnety zapraszamy do naszego sklepu lub na stronę https://bilety.kkskalisz.com.pl.

Do zobaczenia na trybunach!

| fot. Michał Sobczak, Fakty Kaliskie