Szanse na awans do Fortuna 1. ligi okiem analityków

KKS Kalisz, rundę jesienną eWinner 2. ligi, zakończył poniżej oczekiwań kibiców. Jak specjaliści określają szanse “Trójkolorowych” na awans do wyższej klasy rozgrywkowej? Już za niespełna miesiąc kakaesiacy powrócą do walki o punkty!

Typy specjalistów na TOP 6 dla KKS Kalisz

Ekipa z Kalisza, na ten moment, znajduje się na 12. pozycji i ma zaledwie 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. W poprzednim sezonie KKS zajął 5. miejsce i walczył o awans do 1. ligi. Eksperci z firmy bukmacherskiej eWinner uważają, że w tym sezonie drużyna znad Prosny również ma szanse – kurs na to, że znajdą się w TOP 6 wynosi 3.75, zaś na TOP 2 – 75.00.

Analitycy bukmacherscy uważają, że KKS Kalisz odbije się i w rundzie wiosennej wróci na właściwy tor. Na ten moment drużyna ma aż 10 przegranych. Wraz ze startem wiosennych zmagań nie będzie łatwo, gdyż od razu na początek dojdzie do starcia z liderem – Stalą Rzeszów, która zanotowała tylko dwie porażki.

Polskie zakłady bukmacherskie

Mecze 2. ligi można obstawiać w zakładach bukmacherskich eWinner. Sponsor tytularny przygotował dla nowych klientów bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 110 PLN. Wykorzystać go można między innymi na spotkania KKS-u Kalisz i inne wydarzenia sportowe np. mecze 1. ligi.

Więcej kursów i zakładów bukmacherskich można sprawdzać regularnie i na bieżąco na stronie polskiego legalnego bukmachera eWinner.

eWinner – polski legalny bukmacher i sponsor tytularny 2. ligi

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek. eWinner jest także sponsorem tytularnym polskiej 2 ligi piłkarskiej.