Za nami drugie urodziny sekcji sportów walki!

Drugie urodziny sekcji sportów walki KKS-u Kalisz przeszły do historii. Wydarzenie ściągnęło do salki przy ul. Chopina nie tylko zawodników trenujących na co dzień w naszym klubie, ale także wiele osób, starszych i młodszych, chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki.

Sporo atrakcji przygotowała sekcja sportów walki. W trakcie wydarzenia odbył się otwarty trening kickboxingu z trenerem Reprezentacji Polski, Zbigniewem Prychem. Ponadto coach narodowej kadry przeprowadził egzamin na stopnie kickboxingu. Kwalifikacje na 5. stopień zdało aż 8 naszych fighterów. Drugą część treningu poprowadził trener Scorpiona Wrocław, Radosław Kyc. W tym samym czasie, pod okiem trenera Łukasza Szymczaka, swoje umiejętności prezentowali nasi najmłodsi adepci (w wieku 5-12 lat). Młodzi kakaesiacy m.in. toczyli pojedynki na pianki, uderzali w tarcze, a na koniec czekała na nich zabawa polegająca na przeciąganiu liny.

Stronę sportową zakończył sparing Filipa Rządka z Jakubem Gancarzem (Scorpion Wrocław), który w ostatniej chwili zastąpił nieobecnego z przyczyn losowych Rafała Dudka.

Podczas imprezy można było skorzystać z fotobudki 360 zainstalowanej przez ABJ Events oraz bezpłatnych konsultacji z Gracjanem w fizjostrefie. Nie mogło również zabraknąć tortu oraz innych smakołyków.

Na koniec odbyło się wręczenie podziękowań dla trenerów i sponsorów. Wyróżnienie dla zawodnika roku 2022 otrzymał Łukasz Grudziecki.

Nasze wydarzenie wsparły firmy INNUBIO oraz GAMEX Mateusz Cieślak. Bardzo dziękujemy za pomoc!