Kaliszanie przegrywają starcie 14. kolejki Betclic 2 Ligi z Olimpią Elbląg

0

Kaliszanie przegrywają starcie 14. kolejki Betclic 2 Ligi z Olimpią Elbląg 1:0. O losach pojedynku przesądziła bramka Oskara Kordykiewicza, który w 23. minucie pokonał Macieja Krakowiaka.

463956559_1112219920495193_4070897856741482067_n

Kaliszanie przegrywają starcie 14. kolejki Betclic 2 Ligi z Olimpią Elbląg 1:0. O losach pojedynku przesądziła bramka Oskara Kordykiewicza, który w 23. minucie pokonał Macieja Krakowiaka. Nasi gracze w drugiej części meczu walczyli do samego końca, ale nie mogli przebić się przez defensywę rywali, która szczelnie broniła dostępu do bramki strzeżonej przez Andrzeja Witana, a na dodatek Olimpia groźnie kontrowała i Maciej Krakowiak również musiał kilka razy wykazać się swoim kunsztem bramkarskim. Niebiesko-biało-zieloni mieli problemy ze stworzeniem klarownej sytuacji strzeleckiej, a najlepszą okazję miał chyba Adrian Cierpka, który w końcowych fragmentach meczu uderzył z okolic 17 metra, ale Witan nie dał się zaskoczyć. Piłkarze Kaliskiego Klubu Sportowego ulegli ostatecznie Olimpii 1:0.

Kolejne spotkanie ligowe nasza drużyna rozegra w sobotę, 26 października o godzinie 12.00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Łódzkiej. Rywalem „trójkolorowych” będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.